Regulamin

Regulamin

Postprzez administrator » 4 gru 2013, o 23:15

Proszę się zapoznać.


Forum jest miejscem wymiany opinii , myśli, informacji, komentarzy oraz nawiązywania kontaktów.

§1. Użytkownicy forum są zobowiązani do przestrzegania niniejszego Regulaminu. Nieznajomość Regulaminu nie usprawiedliwia jego łamania i nie zwalnia z odpowiedzialności.

§ 2. Warunkiem uczestnictwa w forum dyskusyjnym jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.

§ 3. Eliminowane będą wszelkie wpisy zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów i innych osób.

§ 4.Zabrania się wszczynanie awantur, prowokowanie i nękanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii.

§ 5. Zabrania się publikowania na forum treści i materiałów wulgarnych, pornograficznych, obrażających czyjeś uczucia religijne, nawołujących do nienawiści, uznawanych powszechnie za obraźliwe w tym również w obcych językach oraz zamieszczania linków do takich treści.

§ 6. Treść każdego postu na forum wyraża poglądy i opinie jego autora i tylko on ponosi za nią odpowiedzialność.

§ 7. Treści publikowane na forum nie mogą być sprzeczne z polskim prawem.

§ 8. Zabrania się publikowania treści reklamowych i komercyjnych w sposób oczywisty nakłaniających do kupienia czegoś, skorzystania z określonych usług bądź usługodawców oraz zamieszczania linków do takich treści chyba że uzyska się zgodę administracji naszego forum.

§ 9. W przypadku usunięcia konta przez użytkownika lub zbanowania jego profilu ze względu na naruszenie logicznego ciągu dyskusji jego posty nie będą usuwane.

§ 10. Treści leżące w sprzeczności z postanowieniami niniejszego Regulaminu będą moderowane lub usuwane.

§ 11. Użytkowników forum obowiązuje szeroko pojęta Netykieta. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem forum najpierw się przywitaj, zakładając wątek w dziale Przywitania.

a. Pisz na temat, rzeczowo i konkretnie tak aby każdy Cię zrozumiał.
b. Wątkom nadawaj tytuły, które krótko i treściwie będą odzwierciedlać zawartość .
c. Nie KRZYCZ dużymi literami chyba, że ma to znaczenie dla sensu Twojej wypowiedzi.
d. Nie używaj jĘzYkA bloguff.
e. Nie spamuj, nie nabijaj licznika postami nie zawierającymi treści.
f. Pamiętaj o przestrzeganiu praw autorskich.
g. Nie podejmuj żadnych działań mających na celu antagonizowanie innych użytkowników.

§ 12. Każdy użytkownik ma prawo zgłosić zauważone złamanie Regulaminu lub inną nieprawidłowość w działaniu forum moderatorowi lub administratorowi.

§ 13. Moderatorzy w ramach swoich uprawnień dbają o porządek na forum, kontrolują treści publikowane przez użytkowników pod kątem zgodności z postanowieniami niniejszego regulaminu, posiadają w związku z tym prawo do: przenoszenia, moderowania, usuwania postów, przyklejania , zamykania lub usuwania tematów.

§ 14. W związku ze złamaniem Regulaminu moderatorzy mają prawo udzielać użytkownikowi ostrzeżenia a za rażące lub uporczywe naruszanie regulaminu użytkownik może zostać czasowo lub na stałe usunięty z forum.

§ 15. Administrator posiada wszelkie uprawnienia moderatorów dodatkowo ma prawo modyfikować strukturę całego forum, wykorzystując wszelkie uprawnienia wynikające ze skryptów forum, w szczególności tworzyć nowe fora tematyczne, zmieniać wygląd forum oraz rozszerzać jego funkcjonalność.
Avatar użytkownika
administrator
 
Posty: 40
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 16:32
Lokalizacja: Polska

Postprzez » 4 gru 2013, o 23:15

 

Powrót do RegulaminKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron