Gender

Religie, związki partnerskie i inne

Gender

Postprzez Manta » 30 gru 2013, o 16:22

Amerykańska feministka: Gender prowadzi do zagłady Zachodniej cywilizacji.


Znana Amerykańska feministka, Camille Paglia ostrzega, że gender, ignorowanie różnic między mężczyznami i kobietami prowadzi do zagłady Zachodniej cywilizacji. „Na naszych oczach cywilizacja popełnia samobójstwo” – mówi w rozmowie z Wall Street Journal.

Camille Paglia nazywa siebie wciąż walczącą feministką, mówi, że „Jeżeli cywilizacja od początku byłaby w rękach kobiet, to dalej mieszkalibyśmy w glinianych chatach” W swojej najnowszej książce „Glittering Images” Paglia zwraca uwagę, że w czasach świetności Zachodniej cywilizacji, elity światowej – amerykańskiej, brytyjskiej, niemieckiej finansjery, politycy, fabrykanci, mieli za sobą co najmniej służbę wojskową Dziś natomiast, świat jest pozbawiony zasad, wojskowej dyscypliny i woli walki i ludzi z militarnym sznytem. To nie przypadek, że wszystko w naszym świecie jest byle jakie i wszyscy tak łatwo się poddają. – pisze Paglia.

Autorka pokazuje prawdziwe oblicze tej ideologii, niestety genderyzm przenika już do wszystkich niemal dziedzin nauki i życia akademickiego, jest to systemowe zastraszanie mężczyzn. Uczy się ich, że nie mogą mówić to co myślą o kobietach, nigdy nie mogą odsłaniać się ze swoimi uczuciami. To akademia seksualnego zakłamania – pisze Camilla i buntuje się przeciwko takiej nauce, z której wychodzą nie mężczyźni a ich karykatury, zastraszone, pozbawione kreatywności i charakteru. Polityczna poprawność, terror równouprawnienia, powodują, ze mężczyźni wychowują się bez wzorców osobowych. W konsekwencji męskość jest czymś zakazanym, wyśmianym i uznanym za objaw prymitywizmu. W rezultacie Zachodniej kulturze, biznesowi, polityce brakuje odwagi, waleczności.

Najbardziej kontrowersyjny jest fragment książki, gdzie autorka dowodzi, że wyzywające i roznegliżowane ubiory kobiet są niczym innym jak dowodem na słabość płci przeciwnej. Kobiety ubierają się tak, żeby dowieść mężczyznom, że już się ich nie boją. Nie stanowią dla nich żadnego niebezpieczeństwa, bo są zniewieściali. To jest demonstracja wyższości płci. Jej zdaniem nie ma nic dobrego w tym, że ulica stała się tak bezpieczna, to, co najwyżej świadczy o zamieraniu życia i męskiej witalności. Zmiękczanie społeczeństw zaczyna się już na poziomie przedszkoli. System edukacyjny robi wszystko, żeby wykastrować mężczyzn z męskości – pisze
http://parezja.pl/amerykanska-feministk ... wilizacji/
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez » 30 gru 2013, o 16:22

 

Re: Gender

Postprzez Manta » 3 sty 2014, o 09:16

Lewacka niemiecka fundacja poucza Polaków, jak wprowadzać genderowy i polityczny raj nad Wisłą. Wywiad z szefem warszawskiego oddziału Fundacji Bölla trzeba zapamiętać

Rządowa rozgłośnia „Deutsche Welle” opublikowała wywiad z szefem warszawskiego oddziału fundacji Heinricha Bölla - Wolfgangiem Templinem. Dowiedzieliśmy się z niego, że nasz zachodni sąsiad wciąż czuję potrzebę wspierania nas na drodze ku "cywilizacji". Oczywiście cywilizacji na obraz swój i podobieństwo.
Trochę o samym Wolfgangu Templinie. Do 1983 r. był członkiem SED – wschodnioniemieckiego odpowiednika PZPR. Pokłócił się jednak ze swoimi towarzyszami i – podobnie jak to działo się z wieloma późniejszymi polskimi dysydentami – wystąpił z partii. Był potem prześladowany i zmuszony do wyjazdu do Niemiec zachodnich. W 1989 r. brał udział w niemieckim „okrągłym stole”, a w 2010 r. został szefem warszawskiego oddziału fundacji Heinricha Bölla.
A teraz krótko o fundacji. Powstała ona w 1997 r. na bazie niemieckich Zielonych, choć formalnie ma status niezależnej politycznie. Działa bardzo agresywnie i szeroko, głównie w krajach obszaru zdominowanego do 1989 r. przez Związek Sowiecki.
Jak każda z fundacji działa jako soft power, czyli przy pomocy programów grantowych, dotacji i stypendiów buduje lobby – proniemieckie, w tym przypadku o bardzo lewackiej proweniencji.
Templin w wywiadzie z „DW” przyznaje, że Polska zajmuje „szczególne miejsce” w sercach Zielonych (w RFN trwa właśnie rozliczanie tej partii z pedofilskiej przeszłości jej działaczy w latach 70. i 80. XX wieku). Dlaczego Fundacji Bölla tak bardzo zależy na rozszerzeniu swojej „przestrzeni życiowej" akurat w Polsce?
W Polsce projekty gender mają szczególne znaczenie, ponieważ Polska jest konserwatywnym krajem katolickim, o patriarchalnym modelu społeczeństwa, w którym zagadnieniom równości kobiet i mężczyzn, mniejszościom seksualnym czy tolerancji światopoglądowej przypisuje się zupełnie inną wagę niż w krajach laickich Europy zachodniej
- tłumaczy Templin.
Bardzo ciekawe i ważne dla zrozumienia, jaki jest nadrzędny cel działania takich fundacji jak Bölla, są wypowiedzi jego warszawskiego przedstawiciela na tematy polityczne.
W Polsce (…) opozycja polityczna najchętniej wysłałaby rząd, urzędującego prezydenta i rządzącą koalicję na tamten świat w przenośnym i dosłownym tego słowa znaczeniu. Opozycja polityczna nie jest skłonna zaakceptować ich jako przeciwnika politycznego. Widzi w nim śmiertelnego wroga
- mówi Templin do mikrofonu „DW”, ale na wszelki wypadek nie wspomina, że jedyny realny przypadek wysłania na „tamten świat” dotyczył działacza partii opozycyjnej, czego dokonał były kolega partyjny Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego.
Templin roztacza znane skądinąd wizje po pytaniu o „prognozy dla Polski”:
Wychodzę z założenia, że siły, które nazywam „nową, nowoczesną Polską” w średnio- i długofalowej perspektywie będą zdolne stworzyć własne formacje polityczne, przeciwwagę do ugrupowań zachowawczych i tradycjonalistycznych, i staną się jedną z czołowych sił politycznych. Problemy i napięcia pozostaną – to jest normalne. Ale to byłoby dobrym rozwiązaniem dla paraliżującej, patowej sytuacji, jaką teraz mamy w Polsce między defensywną koalicją rządzącą, którą wyborcy postrzegają jako mniejsze zło, od fundamentalistycznego rywala politycznego.
Warto zwrócić uwagę, że obojętnie jakie poglądy reprezentuje dana niemiecka fundacja działająca w Polsce, to „dziwnym trafem” zawsze wspiera ona obecny układ rządzący. A to dlatego, że jak niedawno wyjaśniły same niemieckie media - „Tusk jest łatwy w hodowli” i „utrzymaniu”. A w kontekście objęcia przez niego szefostwa Komisji Europejskiej, kanclerz Merkel wspiera go, „bo jest potulny i łatwo sterowalny” – jak cechy charakteru Tuska opisał kilka dni temu dziennik „die Welt”.
CZYTAJ WIĘCEJ: "Niemcy chcą mieć poręcznego polityka". Politolog potwierdza powody, dla których Angela Merkel chce Donalda Tuska na szefa Komisji Europejskiej
Wypowiedzi Templina – choć zaprezentował on poglądy całej klasy politycznej Niemiec, której zależy na utrzymaniu przy władzy Tuska i Komorowskiego, bo obaj gwarantują im słabą, zależną, ale „uśmiechniętą” po poklepaniu po plecach Polskę – nie można jednak uznać za ingerencję w wewnętrzne sprawy Polski. Choć kieruje on organizacją podczepioną pod jedną z niemieckich formacji politycznych, to sam formalnie nie jest politykiem, a fundacja Bölla jest apolityczna.
Dobrze, że ukazał się wywiad z Templinem. Pokazuje on „warsztat pracy” naszego zachodniego sąsiada. Duże pieniądze na budowanie proniemieckiego lobby, złamany komunizmem kręgosłup wielu Polaków oraz władza, która nawet niemieckim mediom kojarzy się z pieskiem kanapowym, to recepta jak stać się półkolonią obcego państwa. Półkolonią polityczną, gospodarczą, medialną i mentalną. Wszak Templin ze swoją organizacją po to jest w Warszawie – co sam przyznał - aby „pomóc naprostować nam poglądy”.

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik- ... /70748-xxx
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gender

Postprzez Manta » 3 sty 2014, o 13:20

Kontrargumenty dla gender - dyskusja z feministką Agnieszką Graff


Poniżej cytat wypowiedzi znanej feministki Agnieszki Graff

„Kościół upiera się, że płeć i seksualność to coś odwiecznego, domena prawa naturalnego, stąd opór przed poddaniem tej sfery życia racjonalnym badaniom, bo te pokazują zmienność i różnorodność w tej sferze”.

To nie Kościół się upiera, że płeć i seksualność to domena prawa naturalnego, lecz takie nauki jak biologia, genetyka behawioralna, neurologia, psychiatria, psychologia ewolucyjna itp. Jednocześnie nauki te nie zaprzeczają, że kultura ma dodatkowy, wtórny wpływ na kształtowanie płci. Pani Agnieszka Graff widocznie uważa, że nauki ścisłe przyrodnicze są mało wiarygodne do rozstrzygania czy płeć jest uwarunkowana biologicznie, że lepiej poradzą sobie z tym nauki humanistyczne i społeczne, które nie mają ku temu metod badawczych i a priori odrzucają wpływ uwarunkowań biologicznych na kształtowanie płci. Pani Graff chce nas przekonać że gender studies są bardziej wiarygodne w tej materii szczególnie, że są prowadzone przez feministki, w których obiektywizm w tej kwestii można mocno wątpić.

Poniżej kolejny cytat Pani Agnieszki Graff

„To nie jest ideologia, tylko ważny nurt badań we współczesnej humanistyce i naukach społecznych. Gender to po prostu pewien wymiar ludzkiej tożsamości: wzorce i przekonania dotyczące męskości i kobiecości są zmienne w czasie, kształtują się pod wpływem kultury, historii, przemian cywilizacyjnych”.

Męskość i kobiecość na całym świecie, w całej historii ludzkości jest taka sama. Proszę pomyśleć, czy ktoś z Państwa zna kraj, w którym kobiety są bardziej agresywne, dominujące, konkurencyjne od mężczyzn? Czy ktoś słyszał o kraju, gdzie żyją mężczyźni bardziej wrażliwi, bardziej emocjonalni od kobiet, czy też są kraje gdzie kobiety są bardziej zainteresowane zawodami technicznymi od mężczyz? A może istnieje choć jeden kraj, gdzie kobiety i mężczyźni są bardzo podobni do siebie i nie można w tej kulturze przypisać cech typowych kobietom i mężczyznom? Na całym świecie kobiety i mężczyźni mają podobne zainteresowania, cechy oraz predyspozycje do różnych umiejętności (we wszystkich kulturach kobiety mają lepsze zdolności werbalne od mężczyzn, a mężczyźni lepszą wyobraźnię przestrzenną). We wszystkich kulturach na całym świecie wzorce mężczyzn i kobiet są bardzo podobne, co jest dowodem na to, że są niezależne od kultury. By ukryć tak ewidentny dowód na niezależność wzorców od kultury feministki mówią, że są one zmienne w czasie, choć nie są w stanie podać takiego przykładu. Nikt nie jest w stanie podać przykładu pokazującego, że męskość i kobiecość różni się w poszczególnych kulturach (bo się nie różni). Feministki nie podają ani jednego takiego przykładu. Zawsze, i tylko, odwołują się do mody, by w ten sposób wykazać różnice pomiędzy różnymi kulturami – ale co one mają wspólnego z wzorcem męskości i kobiecości? Strój jest czynnikiem czysto kulturowym i jako jedyny pasuje do płci kulturowej. W obrębie mody gender studies są jak najbardziej uprawnione do badań. Tylko, że nas interesują cechy, zainteresowania i predyspozycje, bo to stanowi o płci mózgu, na której podstawie kształtują się wzorce męskości i kobiecości. Proszę spytać feministkę o przykłady pokazujące, że wzorce męskości i kobiecości są różne w różnych kulturach i czasie - poza modą, oczywiście, a okaże się, że takich nie zna.

Dowody na to, że męskość i kobiecość nie bierze się z kultury, tylko że są uwarunkowane biologicznie - płeć mózgu kształtuje się w życiu prenatalnym i przez to rodzimy się z typowymi dla swojej płci cechami, zainteresowaniami i predyspozycjami, a kultura ma na nie tylko wtórny wpływ: wzmacnia je lub osłabia.

1) Dowód z obserwacji

Większość z nas widzi ogromne różnice (powtarzalne) między małymi chłopcami i dziewczynkami zanim w jakikolwiek sposób mogłyby się tych różnic wyuczyć ze stereotypów. Np. małe niemowlę dziewczynka bardziej reaguje na twarz człowieka niż na wiszący przed nią przedmiot, dla chłopca niemowlęcia nie ma to różnicy (kobiecość nastawiona na drugiego człowieka, męskość nastawiona na świat przedmiotów).
Jest wiele różnic, jakie gołym okiem widzą rodzice między swoimi synami i córkami od pierwszych dni ich życia (zanim pojawią się czynniki kulturowe). Doskonałym przykładem jest zarzut feministek, że chłopcy są łobuziakami, że są aktywni, ruchliwi, chętni do rywalizacji dlatego, że dorośli im to narzucają, a dziewczynkom zakazują wyciszając je. Nigdy w życiu nie widziałem sytuacji, by jakiś rodzic zmuszał swojego syna by szalał, krzyczał, wdawał się w bójki. Chłopcy mają to w naturze, a rodzice lub panie przedszkolanki (dla bezpieczeństwa grupy dzieci) zwykle muszą działać wprost odwrotnie, czyli uciszać ich hałaśliwość, uspokajać, tonować ich szaleństwa a nie wzmacniać! (według gender jest odwrotnie)

2) Dowód z badania rodzin

Jeszcze innym przykładem z codziennego życia jest często spotykana sytuacja, gdy rodzinie jest rodzeństwo np. dwóch braci różniących się wiekiem o rok. Wychowywani są w identycznych warunkach i w taki sam sposób, a jednak różnią się od siebie diametralnie (jeden jest bardzo męski, a drugi zniewieściały). Według gender taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, bo przecież środowisko (w tym przypadku najbliższe – rodzinne) oddziałuje na nich jednakowo, a jednak wynik jest różny.

3) Dowody neurologiczne

Tysiące badania naukowych na przestrzeni kilkudziesięciu lat niezbicie dowodzą, że męskość i kobiecość jest uwarunkowana biologicznie. Badania dokładnie umożliwiły wyselekcjonowanie typowych cech i umiejętności męskich i kobiecych przy zastosowaniu narzędzi statystycznych (dokładny opis jak zostało to wykonane znajduje się w poście „Męskość i kobiecość”). Dodatkowo naukowcy potrafią wytłumaczyć dlaczego istnieją te różnice między mężczyznami i kobietami na podstawie budowy mózgu (wyjaśnienie proksymalne). Mózg mężczyzny i kobiety jest inaczej zbudowany (za te same czynności odpowiedzialne są inne obszary mózgu u mężczyzn i kobiet). Na przykład mężczyźni mają ośrodek odpowiedzialny za werbalizację w kilku różnych częściach mózgu, a kobiety w jednym dlatego są lepsze w zadaniach związanych z werbalizacją, odwrotnie jest z wyobraźnią przestrzenną. Generalnie u kobiet wiele czynności umysłowych zlokalizowanych jest bilateralnie, a u mężczyzn jednostronnie, stąd też rekonwalescencja po urazach mózgu u kobiet jest bardziej efektywna.

Naukowcy odkryli nawet kiedy, i w jaki sposób kształtuje się płeć fizyczna, mózgowa i preferencje seksualne. Wszystko powstaje podczas życia prenatalnego i zależy od poziomu testosteronu dostarczonego płodowi. Jeśli wszystko przebiega poprawnie (nie ma czynników zaburzających, jak np. spożywane przez matkę leki) to zgodnie z zapisem DNA w odpowiednich fazach i odpowiednich ilościach dawki testosteronu powinny wykształcić dla mężczyzny odpowiednie genitalia, preferencje seksualną oraz płeć mózgu. Płeć mózgu jest właśnie odpowiedzialna za cechy i umiejętności danej płci. Czasem proces ten może przebiec nieprawidłowo, co skutkuje tym, że rodzi się mężczyzna, który ma mózg kobiecy lub odwrotnie kobieta z mózgiem typowo męskim (potocznie tzw. chłopczyca). Ten mechanizm tłumaczy także różne zaburzenia (homoseksualne, czy transseksualne).

4) Dowody medyczne

Historia uczy jak krzywdzące było takie genderowe podejście w przypadku dzieci, które rodziły się ze zdeformowanymi narządami płciowymi. W ubiegłym wieku kulturowe podejście do kształtowania płci było mocno promowane i uwzględniane także w działaniach medycznych. Z tego powodu, po porodzie, dzieciom z anomaliami w budowie narządów płciowych nie sprawdzano płci biologicznej (genetycznej, płci mózgu, itp.), a narządy operowano zgodnie z wolą rodziców dostosowując tym samym płeć do społecznych oczekiwań. Skoro tożsamość płciowa jest wytworem kultury, to bez znaczenia było jaką płeć biologiczną im dobierano! Dzieci, które nie miały szczęścia i wychowywano je w opozycji do ich biologicznie ukształtowanej płci chorowały przewlekle na depresję, a ich życie w wielu przypadkach kończyło się samobójstwem lub w najlepszym przypadku zmianą płci w wieku dorosłym.

5) Dowody z eksperymentów społecznych i badań naukowych

Podobnym przykładem walki z naturą były Kibuce czyli gospodarstwa Izraelskie, w których zlikwidowano podział ról na męskie i kobiece. Mężczyźni i kobiety wykonywali te same prace, wygląd był maskowany przez odpowiednie luźne stroje, kobiety nie nosiły malowały się, jedyne co różniło zachowanie kobiet od mężczyzn to był poród. Niestety ten system długo się nie utrzymał. Pokolenie wychowane bez narzuconych stereotypów męskości i kobiecości samo naturalnie powróciło do podziału ról płciowych, choć nikt ich wcześniej tego nie uczył. Dodatkowo badania przeprowadzone w 1951r. obaliły teorie o kulturowym uwarunkowaniu ról płciowych. Wykazały one, że w idealnie egalitarnym (pozbawionym ról płciowych środowisku) chłopcy częściej niż dziewczynki bawili się przedmiotami wymagającymi dużej siły fizycznej, częściej angażowali się w zabawy związane z ruchem i rywalizacją, a dziewczynki preferowały zabawy werbalne i związane z wyobraźnią.

6) Dowody z ekologii behawioralnej zwierząt

Zdecydowana większość gatunki zwierząt rozdzielnych płciowo mają analogiczny jak u człowieka podział ról płciowych (jedynie u bardzo małego procenta gatunków występuje odwrócenie ról płciowych, czyli np: opiekę nad potomstwem sprawuje samiec i to on wybiera partnerkę, z pośród tych, które rywalizują o jego względy). W żadnym gatunku nie występuje sytuacja by samiec i samica pełnili te same role płciowe, by wykonywali te same zadania w stadzie. Zawsze istnieje specjalizacja, bo to ona zwiększa efektywność i przystosowanie do środowiska, a w konsekwencji gwarantuje sukces gatunku (a więc trwanie w czasie). Na tej samej zasadzie natura wyposażyła ludzi. Natura przystosowała kobietę i mężczyznę do odmiennych funkcji rozrodczych dając im odmienne uwarunkowania biologiczne (narządy płciowe, dając kobiecie laktację by mogła wykarmić niemowlę, mężczyznę przygotowała do roli osoby zapewniającej zasoby i ochronę, wyposażając go w silniejsze i wytrzymalsze mięśnie, lepszą kondycję fizyczną itd.). Natura nie zapomniała do tego dostosować naszych mózgów. Biologia mężczyznę wyposażyła z natury w większą agresywność, konkurencyjność, czy też lepszą wyobraźnię przestrzenną by pomóc mu w pełnieniu roli osoby dostarczającej zasobów i ochrony. A kobietę wyposażyła w większą empatię, emocjonalność, opiekuńczość oraz zdolności komunikacyjne (werbalne i niewerbalne), aby pomóc jej w opiece nad potomstwem.

7) Dowód zdroworozsądkowy

Zakładając, że męskość i kobiecość oraz typowe role męskie i kobiece powstały na tle kulturowym (ze stereotypów) to powinno wyglądać to tak: wiele tysięcy lat temu (gdy człowiek był już podobny do współczesnego) usiedli tacy praludzie przy ognisku i wymyślili, że mężczyźni będą bardziej agresywni, silniejsi, wytrzymalsi, będą mieć lepszą wyobraźnie przestrzenną itd. W związku z tym będą polować, walczyć, bronić, będą przywódcami plemion, itd. Musieli to ustalić, bo przecież tych cech i umiejętności nie mieli wrodzonych. Tak samo ustalono jakie cechy i umiejętności będą miały kobiety, i im wyznaczono adekwatne do tego zadania. Co dalej? Jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności (przy prawdopodobieństwie dążącym do zera) takie same ustalenia co do cech i umiejętności męskich i kobiecych ustalili wszyscy ludzie na całym świecie na przestrzeni tysięcy lat nie mając ówcześnie kontaktu między sobą.

Zwolennicy gender nie mają ani jednego dowodu na poparcie swojej teorii

Chciałbym mocno zaznaczyć fakt, że nie istnieje choćby jeden dowód na poparcie prawdziwości teorii gender. Zachęcam Państwa do przeszukania zasobów internetu lub innych źródeł w celu znalezienia choćby jednego dowodu na to, że płeć (męskość i kobiecość) jest kształtowana tylko i wyłącznie przez kulturę, a biologia nie ma na to wpływu. Jeśli ktoś z Państwa znajdzie taki dowód proszę o zamieszczenie go w komentarzach.
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gender

Postprzez Manta » 4 sty 2014, o 16:57

:shock:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gender

Postprzez Manta » 5 sty 2014, o 17:50

Gender podszyte pedofilią


Widzę, że już i inni, oprócz gajowego, zaczynają zauważać, że różni edukatorzy seksualni to normalne, pieprzone pedofilskie świnie – wyżywające swe zboczenia w sposób werbalny, poprzez deprawowanie małych dzieci. Przykład klasyczny to grupa zwyrodniałych pedofilek “Ponton”, wciąż w Polsce legalna, wciąż nie poddana resocjalizacji przy pomocy kamieni i pałek.
Admin


Komu mogłoby zależeć na informowaniu 6-latków o rodzajach antykoncepcji i zachęcaniu 9-latków do podejmowania świadomych decyzji o aktywności seksualnej? Oczywiście pedofilom – podkreśla obrońca życia Mariusz Dzierżawski.

Przy okazji listu biskupów na niedzielę Świętej Rodziny, w mediach pojawiły się wypowiedzi, że „gender” nie można sprowadzać do sfery seksualnej, bo przecież jest to jest gałąź nauki zajmująca się równouprawnieniem kobiet.

Niektórzy dają się nabierać na taką argumentację i ostrzegają przed „uproszczeniami”. Tymczasem „gender” to kolejne wcielenie ideologii, znanej wcześniej w wersji jakobińskiej i bolszewickiej, która szczęścia ludzkości poszukuje na drodze obalenia wszelkich struktur społecznych. Szczególnie znienawidzona przez wszelkich postępowców jest rodzina. Pomysły Engelsa i bolszewików na likwidację rodziny siłą okazały się nieskuteczne, bo normalni ludzie są do rodziny przywiązani.

Współczesne pokolenie nihilistów wpadło na inny pomysł. Wystarczy zdeprawować ludzi na tyle, aby nie mogli tworzyć trwałych więzi rodzinnych, a rodzina umrze śmiercią naturalną. „Gender” to kryptonim tego przedsięwzięcia. W opakowaniu ideologii znajdują się frazesy o równości i sprawiedliwości, ale najwięcej energii krzewiciele nowej-starej ideologii poświęcają sferze seksualnej.

Priorytetem jest edukacja seksualna, której standardy opracowane przez Światową Organizację Zdrowia i Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej w Kolonii zostały przysłane do Polski i ogłoszone na wiosnę 2013 roku podczas konferencji w Pałacu Staszica, w której udział wzięli przedstawiciele ministerstw zdrowia i edukacji.

Z dokumentu „Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowie” można się dowiedzieć, że radość masturbacji dzieci powinny poznawać w przedszkolu, 6-latki powinny poznawać różne rodzaje antykoncepcji, a 9-latki powinny podejmować świadome decyzje dotyczące zyskiwania, bądź nie, doświadczeń seksualnych.

Komu mogłoby zależeć na informowaniu 6-latków o rodzajach antykoncepcji i zachęcaniu 9-latków do podejmowania świadomych decyzji o aktywności seksualnej? Oczywiście pedofilom. Niedawno w Niemczech ujawniono, że obecni szefowie Partii Zielonych (organizacja podobna do Ruchu Palikota) już w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia domagali się legalizacji pedofilii. Przed laty wyszło również na jaw, że władze belgijskie kryły pedofila-mordercę Marca Doutroux [Nie tylko władze belgijskie, ale i władze Unii kryły tego żydowskiego degenerata, uczęszczając na jego "pokazy" na żywo - admin].

Rząd Donalda Tuska te „europejskie” standardy poprzez działania ministrów Kluzik-Rostkowskiej i Kozłowskiej-Rajewicz wprowadza w życie. W Niemczech, które dla ministerialnych deprawatorów seksualnych stanowią wzór, rodziców, którzy opierają się deprawacji swoich dzieci wsadza się do więzienia. Łatwo się domyślić, że scenariusz opracowany i przetestowany w Europie Zachodniej, ma być wkrótce zrealizowany w Polsce.

To zła wiadomość. Ale jest i dobra. Mamy trochę czasu i wielu ludzi, aby deprawatorom-pedofilom się przeciwstawić. Najwyższa pora wziąć się do roboty.

http://marucha.wordpress.com/2014/01/04 ... pedofilia/
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gender

Postprzez Manta » 5 sty 2014, o 20:31

Z humorem o gender :)


http://prawy.pl/z-kraju/4602-w-dwie-min ... tvp-krakow
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gender

Postprzez Manta » 7 sty 2014, o 15:57

Szokująca prawda o podręczniku do seksedukacji. Stosuje się go w szkołach, a zawiera obsceniczne treści [foto]
http://niezlomni.com/?p=5599
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gender

Postprzez natasza1967 » 10 sty 2014, o 20:15

Obrazek
Obrazek
BO TO NIE GRZECH BYĆ KOBIETĄ
Avatar użytkownika
natasza1967
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 89
Dołączył(a): 5 gru 2013, o 00:39
Lokalizacja: Toruń

Re: Gender

Postprzez Manta » 10 sty 2014, o 20:21

I tak może być naprawdę jak od maleńkości zasieją w dzieciach wątpliwości .
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gender

Postprzez natasza1967 » 10 sty 2014, o 20:27

Pewnie Mantusiu. Znam osobiście takie przypadki.
Obrazek
BO TO NIE GRZECH BYĆ KOBIETĄ
Avatar użytkownika
natasza1967
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 89
Dołączył(a): 5 gru 2013, o 00:39
Lokalizacja: Toruń

Postprzez » 10 sty 2014, o 20:27

 

Następna strona

Powrót do Inne - społeczneKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron