Degeneracja Polskiego Państwa

Obrazek
Sprawy dotyczące Polaków

Degeneracja Polskiego Państwa

Postprzez Manta » 12 lut 2014, o 07:59

Oni się bawią Polską, jednocześnie ją niszcząc i likwidując. Gdzie tak naprawdę dziś jesteśmy, jako państwo, naród czy gospodarka?


Bezprawie i stan degeneracji polskiego państwa osiągnął absolutne szczyty. Nie wiadomo, czy obecna władza całkiem już odleciała, czy po prostu nigdy nic nie potrafiła.

Obecny rząd i koalicja po blisko 7 latach swego funkcjonowania, na poczet własnych sukcesów może sobie zapisać, że oto właśnie "Operacja Trynkiewicz" zakończyła się całkowitą klęską - groźny pedofil, morderca dzieci, właśnie wychodzi na wolność. W przeciwieństwie do operacji OFE, która zakończyła się na razie "pełnym sukcesem" przeniesienia 150 mld zł obligacji do ZUS.

Jednakże operacja "praca dla Polaków", po 7 latach funkcjonowania rządu premiera D. Tuska zakończyła się kompletną katastrofą: 2,2 mln bezrobotnych, 500 tys. nowych emigrantów tylko w 2013 r. i zagrożenie ucieczką z Polski w 2014 r. kolejnych 500 tys. młodych Polaków. Za to znów "Operacja Zadłużenie" zakończyła się fantastycznym sukcesem: dług publiczny wzrósł z kwoty 537 mld zł do prawie 1 bln zł, dług zagraniczny do kwoty 365 mld dol., a udział kapitału zagranicznego w polskim długu wzrósł do 57 proc.

W ramach operacji "Troski o polskich emerytów" w marcu tego roku 9 mln emerytów i rencistów dostanie podwyżkę w wysokości 1,6 proc., co oznacza średnio podwyżki pomiędzy 13-30 zł. W ramach zaś tzw. ożywienia gospodarczego i wzrostu konsumpcji oraz tworzenia nowych miejsc pracy, bezrobocie w styczniu wzrosło do 14 proc., a w styczniu nawet wódka przestała się sprzedawać. W ramach operacji udogodnienia do polskich przedsiębiorców i podatników znacząco wzrosły wszystkie podatki, już dziś płacimy w relacji do naszej siły nabywczej 3 razy wyższe podatki niż Anglicy.

W ciągu 7 lat urzędowania koalicji PO-PSL składka minimalna ZUS wzrosła dla polskiego przedsiębiorcy o 43 proc. W ramach operacji dbania o budżet państwa i jego dochody, od 7 lat systematycznie spadają o dziesiątki miliardów złotych dochody podatkowe budżetu państwa deficyt wzrósł do 40 mld zł, a zaległości podatkowe do 50 mld zł. Już wkrótce będziemy płacić Katarowi za gaz krocie, choć nie będziemy mogli go odebrać.

W trosce o polskich konsumentów premier D. Tusk właśnie odwołał szefową UOKiK, bo ośmieliła się nałożyć na banki i duże firmy ubezpieczeniowe i finansowe 400 mln zł kar i blokowała tworzenie monopoli, a tym samym podwyżki cen. Kompromitacja, blamaż, bezradność, nieudolność, kłamstwo to idealne instrumenty, które pasują do pasma porażek obecnego rządu w ostatnich 7 latach. Mieliśmy mieć kraj silny, tani, przyjazny i dobrze zorganizowany.

http://wpolityce.pl/artykuly/74015-oni- ... gospodarka
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez » 12 lut 2014, o 07:59

 

Re: Degeneracja Polskiego Państwa

Postprzez Manta » 29 kwi 2014, o 07:16

Co z finansowaniem partii Tuska przez niemiecką CDU? Karnowski w TVP: „Jego kariera polityczna jest pełna tajemnic. Premier jest de facto klientem politycznym Niemiec” http://wpolityce.pl/polityka/193150-co- ... ym-niemiec
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Degeneracja Polskiego Państwa

Postprzez Manta » 3 cze 2014, o 07:02

Rocznica „4 czerwca”, to rocznica wielkiego oszustwa, bezczelnej kradzieży i dochrapania się do wpływów najgorszych społecznie elementów. Zamiast święta „22 lipca”, ustanowili nam teraz „4 czerwca”
— pisze Witold Gadowski na portalu Stefczyk.info.
Przeciętny Polak coraz mocniej przeczuwa, że coś tu jest nie w porządku, ale cowieczorne seanse hipnotyczne TVN i jej podobnych szczekaczek, ciągle jeszcze tłumią jego odruch buntu
— dodaje publicysta.
Bo czerwone pasożyty i ich agentura nakazują nam już nie tylko siedzieć cicho i bezwolnie poddawać się propagandzie TVN (telewizja politruka Waltera poziomem sięga już wydawanych w Generalnej Guberni polskojęzycznych pisemek, które miały prowadzić do ogłupienia i demoralizacji Polaków), ale jeszcze - bezczelnie - każą się teraz czcić i okadzać, CZYTAJ DALEJ:
http://wpolityce.pl/polityka/198836-gad ... -i-okadzac
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Degeneracja Polskiego Państwa

Postprzez Manta » 17 cze 2014, o 08:00

Avatar użytkownika
Manta
VIP
VIP
 
Posty: 5776
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez » 17 cze 2014, o 08:00

 


Powrót do Sprawy PolskieKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron