Pogaduszki :)

Obrazek
Tematy luźne o wszystkim i o niczym

Re: Pogaduszki - czacik

Postprzez Manta » 10 lip 2014, o 21:04

A mi tam rybka kto wygra i tak nie oglądam.

Zmykam już dobranoc papa :P
Manta
VIP
VIP

Postprzez » 10 lip 2014, o 21:04

Postprzez heol » 10 lip 2014, o 21:08

dobranoc,pa
Obrazek
heol
Honorowy
Honorowy

Postprzez Manta » 12 lip 2014, o 06:28

Wiesz Henryczku trochę mam kłopoty z mamą. Coraz gorzej sobie radzi i płacze , że jest samotna. Chcę ją wziąć do siebie , ale ona nie chce a nie stać mnie jeździć do niej codziennie taki szmat drogi zwłaszcza , że nie ma gdzie tam zaparkować a na dodatek wszystkie miejsca płatne. To osoba , która całe życie była bardzo aktywna a w domu była gościem teraz nadeszła niemoc , koleżanki w większości wymarły i czuje się bardzo osamotniona.Wozimy jej jedzenie a ona zje tylko to co przy nas reszta się psuje w lodówce. Chodzi codziennie do kościoła bo to całe jej życie więc jest na chodzie , ale jeść sobie sama nie zrobi trochę to dziwne...Jednym słowem kłopot i trzeba będzie to jakoś rozwiązać.Niech gdzieś upadnie, zasłabnie , straci pamięć bo już tym ma problemy nie może sama mieszkać a nie mamy nikogo kto by na miejscu zechciał się nią opiekować ehhh...
Do mnie nie chce przyjść bo kościół daleko i nie zgadza się z moim mężem do brata też nie bo bratowa to kawał hetery i jej nie lubi jednym słowem trudna sprawa .
Manta
VIP
VIP

Postprzez heol » 14 lip 2014, o 20:52

...to masz problem,póki co to musicie ustalić dyżury z bratem,najlepiej tygodniowe to tak na początku,choroba Alzheimera
postępuje powoli macie więc sporo czasu na znalezienie jakiegoś dobrego pensjonatu opiekującego się osobami o takim schorzeniu(można szukać w internacie),bo w późniejszym czasie osoba z zaawansowanym Alzheimerem będzie wymagała całodobowej opieki,wiem że to jest bardzo ciężka decyzja,ale taka jest niestety rzeczywistość...
Obrazek
heol
Honorowy
Honorowy

Postprzez Manta » 15 lip 2014, o 07:00

W życiu bym mamy nie oddała do żadnego ośrodka.
Manta
VIP
VIP

Postprzez heol » 16 lip 2014, o 20:12

...ja również,ale to wszystko spadnie kiedyś na tylko i wyłącznie na Ciebie,moja cioteczna siostra opiekowała się swoją Mamą(moją Ciocią)-miała tylko chwilę wytchnienia kiedy Ciotka spała,kiedy nie spała nie mogła wyjść nawet do łazienki nie mówiąc o wyjściu po zakupy...
Obrazek
heol
Honorowy
Honorowy

Postprzez Manta » 17 lip 2014, o 05:34

Jak na razie moja mama jest na chodzie i nawet dobrze sobie radzi. Głównie chodzi raczej o jedzenie żeby zawsze ktoś podrzucił jej coś gotowanego.
Manta
VIP
VIP

Postprzez heol » 18 lip 2014, o 20:23

...jasne Mantulko,pytałaś więc dałem Ci taką radę autentyczną i prawdziwą z życia wziętą historię,
Obrazek
heol
Honorowy
Honorowy

Postprzez Manta » 18 lip 2014, o 20:47

No wiem :)
Chociaż szczerze Ci powiem , że większość moich znajomych nie chce opiekować się rodzicami :( wolą oddać do ośrodków mimo , że nie jedną stać na opiekunkę. Ciekawe jak im przyjdzie starość czy będą zadowolone gdy dzieci postąpią z nimi podobnie.
Manta
VIP
VIP

Postprzez heol » 19 lip 2014, o 21:10

zgadza się,i wiem że zawsze te wszystkie obowiązki spadają na Córkę,
Obrazek
heol
Honorowy
Honorowy

Postprzez » 19 lip 2014, o 21:10

Poprzednia stronaNastępna strona